fbpx

Poniedziałkowy kolaż #1/2016

15 Lut
Kategoria: Home Decor

W ubiegłym roku przygotowywałam dla Was praktycznie cotygodniowe zestawienie dodatków do wnętrz dostępnych w atrakcyjnych cenach lub na specjalnych akcjach w różnych sieciówkach.

Od grudnia nie ukazał się w tym temacie żaden wpis, jednak zmieniłam zdanie co do tego cyklu. W ostatnim czasie wzięłam się w końcu za gruntowny przegląd statystyk i okazało się, że te poty cieszyły się sporym zainteresowaniem z Waszej strony więc hello witajcie z powrotem!

Wracam z nieco zmienioną formułą poniedziałkowego kolażu. Nie zawsze będzie ukazywał się on co tydzień, zależy mi na tym by były to wartościowe wpisy i będą tylko wtedy kiedy pojawią się atrakcyjne ceny, akcje czy rabaty.

NETTO

od poniedziałku 15 lutego

W tym tygodniu przygotowało dekoracje wnętrz do pokoi dziecięcych pod hasłem „...odkryj więcej radosnych inspiracji” gdzie motywem przewodnim jest kolorowa sowa, czyli coś co na pewno spodoba się dzieciakom.

netto kolorowo sowy

źródło: www.netto.pl

JYSK

od 11 do 17 lutego

Oferuje sporo rabatów nawet do 50%, np. na meble z serii OURE, kosze na pranie czy świece.

jysk rabaty

źródło: www.jysk.pl

PEPCO

do 18 lutego

Do czwartku w atrakcyjnych cenach znajdziemy poduszki, poszewki na poduszki, koce czy lampy stołowe w skandynawskim stylu.

Jeśli lubicie takie klimaty, biało-czarna kolorystykę i geometryczne wzory to koniecznie zajrzyjcie do tego sklepu.

pepco skandynawski styl

źródło: www.pepco.pl

Agata Home

do 28 lutego

Na dziale z wyposażeniem wnętrz znajdziemy sporo promocji na proste biało-czarne kubki, interesujące oświetlenie w naprawdę atrakcyjnej cenie, pościel, dekoracyjne poduszki, składane kosze i wiele, wiele innych.

agata home

źródło: www.agatahome.pl

Poniżej link do całej oferty:

http://agatahome.pl/gazetka;15.html

To tyle na dziś, a już jutro przeczytacie o wielkim powrocie tapet. 

Czytany 2998 razy

 

 

@tenkawalekpodlogi