fbpx

Wiosenna wishlista - dodatki do wnętrz

24 Lut
Kategoria: Home Decor

Wiosna tuż tuż i większość z nas zaczyna przygotowywać się do tzw. wiosennych porządków.

Ja również w najbliższym czasie pragnę uporządkować swoją przestrzeń, a przede wszystkim przejrzeć wnętrze szafy i zostawić garderobę w pigułce, czyli zastosować capsule wardrobe.

Jednak dziś nie o tym, a o wiosennych zmianach. Czy też tak macie, że po gruntownych porządkach, w szczególności kiedy za oknem jeszcze szaro i brzydko, dodajecie sobie energii i pozytywnego nastawienia przedmiotami, które Was otaczają?

Ja tak mam i w okresie przesilenia wiosennego, a już w szczególności kiedy czuje spadek energii i marze, żeby jak najszybciej pojawiły się ciepłe, słoneczne dni, otaczam się dekoracjami i oczywiście kwiatami, w chwili obecnej królują u mnie tulipany, które poprawiają mój nastrój.

Uwielbiam świece i nie wyobrażam sobie, żeby w domu ich zabrakło, bez względu na porę roku. Mój mąż czasami się śmieje, że po co mi tyle świec i jak tak dalej pójdzie to zabraknie na nie miejsca.

Przygotowując ten wpis odkryłam stronę świeceosobiste.pl i przepadłam, zakochałam się w tych świecach, są cudowne i już widzę te z zatopionymi kwiatami czy leśną roślinnością u siebie w pokoju dziennym więc są nr 1 na mojej wiosennej wishliscie.

swiece kwiaty

źródło

Stwierdziłam również, że muszę ożywić troszkę pokój dzienny jakimś akcentem kolorystycznym, do szarości oraz elementów drewnianych postanowiłam dodać soczysty żółty, w postaci poduszek i pledu, dla ożywienia wnętrza.

tekstylia poduchy pled

źródła: www2.hm.com ; www.leroymerlin.pl ; home-you.com 

Przeorganizowania i uporządkowania wymaga jednak najszybciej moje domowe miejsce pracy, które w tej chwili tonie w papierach, planach i projektach, czasami to aż się dziwię sama sobie, że jeszcze potrafię się w tym odnaleźć. W chwili obecnej porządek utrzymywał się na biurku góra dwa dni więc muszę to tak zorganizować, żeby był cały czas, co wymaga zaopatrzenia się m.in. w kosze i pudełka oraz organizer do szuflady.

organizery biuro

źródła: pepco.pl ; fabrykaform.pl ; www.livebeautyfully.pl ; ikea.com/pl

A tak już dla czystej przyjemności to w tym roku ponownie pojawią się w kuchni zioła w doniczkach, które uwielbiam mieć pod ręką podczas gotowania.

Na chłodniejsze jeszcze dni planuje zaopatrzyć się w nieduży termos, na piesze wycieczki, natomiast w te cieplejsze nie może zabraknąć wody w bidonie, bo czas najwyższy wrócić do formy.

relaks

źródła: deccoria.pl ; www.livebeautyfully.pl ; home-you.com ; agatahome.pl ; 

Powoli zaczynam już realizować moją wishlistę i z niecierpliwością czekam na nadejście ciepłych, słonecznych dni.

A Wy jakie planujecie zmiany u siebie i w swoich wnętrzach na wiosnę?

Czytany 2413 razy

 

 

@tenkawalekpodlogi