fbpx

7 pomysłów na Wielkanocne dekoracje

09 Kwi
Kategoria: Home Decor

Święta Wielkanocne zbliżają się coraz większymi krokami, więc to najwyższa pora zaplanować kilka dekoracji. Każda z nas pragnie, żeby jej dom prezentował się wyjątkowo i zachwycił gości, jednak często brak czasu skutecznie nam to uniemożliwia.

Wbrew pozorom nie potrzeba wiele.

Wiosna to czas kwiatów: tulipanów, żonkili, hiacyntów czy szafirków. To właśnie one pozwolą nam stworzyć cudowne dekoracje.

Ze względu na mój bardzo mocno napięty grafik (przypuszczam, że podobnie sytuacja wygląda u wielu z Was), pozwoliłam sobie zgromadzić kilka inspiracji na efektowne i szybkie świąteczne dekoracje. Jeśli nie macie za dużo czasu, ale też siły na przygotowania, śmiało z nich korzystajcie.

Co nam będzie potrzebne? Przede wszystkim kwiaty, równie fajnie sprawdzi się rzeżucha, oczywiście jajka, mogą być jakieś figurki kurczaczków, zajączków; a także dodatki w postaci wstążek, piórek czy kokardek.   

wielkanocne dekoracje1

źródła zdjęć: 1 , 2 , 3

wielkanocne dekoracje2

źródła zdjęć: 1 , 2 , 3 , 4 

Wszystkie dodatki i dekoracje w naszych wnętrzach nadają charakteru i wprowadzają odpowiedni nastrój. Wystarczy trochę chęci i wolna chwila. Dzisiaj zrezygnuj z oglądania serialu i zrób dekoracje (albo rób dekoracje, oglądając serial). Zobaczysz, że warto! :)

Jakie świąteczne dekoracje zamierzacie przygotować?

Czytany 2220 razy

 

 

@tenkawalekpodlogi