fbpx

Poniedziałkowy kolaż #3/10

26 Paź
Kategoria: Home Decor

Bieżący tydzień zdominowało głównie oświetlenie w różnych wariantach.

W tym tygodniu możemy już powoli poczuć zbliżające się święta Bożonarodzeniowe, a to wszystko za sprawą oferty, która pojawi się w markecie Aldi, 28 października, czyli w środę.

Znajdziemy w niej m.in. lampki LED, węże czy łańcuchy świetlne oraz przepiękne lampiony adwentowe w różnych wzorach i kolorach.

aldi Collage

źródło: www.aldi.pl

W Jysk-u, wciąż rabaty, tym razem do 50% na świece, świeczniki i latarnie, a także lampki Kaare, czyli słynne cotton balls.

jysk Collage

 źródło: www.jysk.pl

W Netto od dzisiaj jest czas dla małych artystów, ale myślę, że również starsi znajdą coś dla siebie, np. papier dekoracyjny czy naklejki 3D, które doskonale możemy wykorzystać do prac w stylu vinatge.

Natomiast od czwartku 29 października pojawią się w atrakcyjnych cenach kosze wiklinowe, w trzech rozmiarach.

netto Collage

źródło: www.netto.pl

Z kolei w Black Red White oświetlenie do 40% taniej. W ofercie zarówno wzornictwo nowoczesne, jak i bardziej klasyczne, dostosowane praktycznie do każdego pomieszczenia - salonu, jadalni, sypialni, a także pokoi młodzieżowych czy dziecięcych.

brw Collage

źródło: www.brw.com.pl

W tym tygodniu to na tyle, mam nadzieję, że dzięki tym poniedziałkowym kolażom udało się Wam upolować coś w atrakcyjnej cenie. Pamiętajcie, że zawsze możecie pochwalić się swoja zdobyczą w komentarzach więc do dzieła!

Czytany 3083 razy

 

 

@tenkawalekpodlogi