# Architekt po godzinach

23 Maj
Kategoria: Lifestyle

Przez ostatnie dwa, a tak naprawdę to w sumie trzy miesiące, nie było mnie na blogu za wiele, żeby nie powiedzieć, że prawie wcale i oczywiście strasznie tego żałuję. Głowę mam pełną pomysłów, tematy na kolejne wpisy blogowe zanotowane są na kartce i w plikach, wraz ze wstępnymi szkicami, a czasu na ich kończenie było ostatnio naprawdę niewiele.

Postawiłam na priorytety i niestety przez ostatni czas akurat blog był na samym końcu tej listy. Numerem jeden stało się odświeżenie strony internetowej, o której wspominałam już jesienią. Strona tworzyła się przez wiele miesięcy, ciągle coś zmienialiśmy i udoskonalaliśmy, równocześnie miał ruszyć także sklep internetowy. Z tym tematem wzięliśmy chwilowo na wstrzymanie, głównie ze względu na zmieniające się przepisy danych osobowych, tzw. RODO, i ciągle tak naprawdę brak jasności co do tej kwestii. Stwierdziliśmy, że poczekamy, aż się cała sytuacja wyklaruje i dopiero wtedy ruszy sklep.

 

Natomiast od tygodnia możecie zobaczyć już w pełni działająca stronę internetową, na której jest teraz połączone projektowanie wnętrz wraz z blogiem, wszystko działa pod jedną domeną i nazwą, a nie jak było wcześniej na dwóch osobnych stronach. Chociaż nie do końca jest jeszcze wszystko tak jak bym chciała, to już bardzo cieszę się z tych zmian i aktualnej zakładki „Projekty” :).

 

W najbliższych tygodniach na stronie będą pojawiać się jeszcze zmiany, ale głównie na zapleczu, co wiąże się z prawie niezauważalnymi efektami dla odbiorcy, ale często jest tak, że to czego nie widać, zajmuje sporo czasu.

 

Przez ten czas uporządkowałam sobie w głowie wiele rzeczy, jeśli chodzi o bloga i publikacje wpisów. Plan jest następujący:

 • wpisy tak jak ostatnio będą pojawiać się raz w tygodniu,
 • raz na jakiś czas, ale niezbyt często pojawi się lekko lifestylowy wpis z cyklu „Architekt po godzinach”, w którym tak jak dziś będzie trochę o tym co u nas słychać, co czytam i skąd czerpię inspiracje,
 • raz w miesiącu pojawi się wpis dotyczący ukończonego projekt, który mam nadzieję, że stanie się dla Was inspiracją,
 • pojawią się także na pewno dwa wpisy poradnikowe,
 • i tak naprawdę czwarty wpis w miesiącu zostawiam sobie na razie na zasadzie „zobaczymy, co przyniesie życie”, czyli np. jakaś recenzja z targów lub szkoleń, może jakieś DIY albo kulisy pracy.

Ostatnio bardzo zaczęły fascynować mnie podcasty, a że generalnie lubię dużo mówić o swojej pracy i projektowaniu wnętrz, to może odważę się nagrać jakiś jeden odcinek, ale to na razie jest w fazie rozmyślania więc zobaczymy, czy starczy mi odwagi :). 

 

Z kolei co do inspiracji i motywacji to niezłego kopniaka energetycznego dostałam na Blog Conference Poznań w kwietniu, a regularnie co tydzień takich bodźców dostarcza mi niezastąpiona Iza z bloga Prosty Plan. Co niedzielę na wieczornych LIVE’ach na swoim Instagramie daje mi taką ilość energii jak podwójna kawa espresso, co niestety skutkuje problemami z zaśnięciem, ale w efekcie końcowym w poniedziałek wstaję od razu gotowa do działania. Jestem jej ogromnie wdzięczna za chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, więc koniecznie zajrzyjcie na jej stronę.

 

Kolejną „rzeczą” obok której nie mogę przejść obojętnie jest najnowsza książka Michała Szafrańskiego „Zaufanie, czyli waluta przyszłości”. Od pierwszej strony tak wciąga ta książka, że zaglądam do niej w każdej wolnej chwili. Jestem co prawda w trakcie czytania, ale już mnie oczarowała i na pewno nie raz o niej jeszcze wspomnę. Gorąco polecam tę lekturę nie tylko blogerom.

 

Na dziś już kończę, znacie plan działania, więc co środę widzimy się na blogu, a częściej znajdziecie mnie na Instagramie @tenkawalekpodlogi lub na FB. Gorąco zapraszam też na naszą odświeżoną stronę internetową.

 

Buziaki i do zobaczenia!

Czytany 22398 razy

Skomentuj

8 komentarzy

 • Link do komentarza Flvtochh2977 24 Kwi napisane przez Flvtochh2977

  Dear folks, just came across your site and would love to share some handy website resource which might be help, thanks!
  The online [url=https://keepvid.ch/en2/]YouTube downloader[/url] support all web browsers to Download YouTube to MP3 & MP4.
  [url=https://y2mate.ch/]Y2mate[/url] website.
  Best online [url=https://flvto.ch/]YouTube converter[/url] website.
  [url=https://listentoyoutube.ch/it/mp3-converter]convertitore mp3[/url].Miglior YouTube libero per MP3/MP4 Strumento scarico
  Top ten [url=https://topten.ai/image-upscalers-review/]image upscaler[/url] review.
  Best [url=https://keepvid.best/]Keepvid[/url] of 2020.
  Best [url=https://redfox.works/]redfox[/url] review site.

  Raportuj
 • Link do komentarza Paper io 2 24 Kwi napisane przez Paper io 2

  After looking over a number of the blog posts on your site, I honestly appreciate
  your technique of writing a blog. I book-marked it to my bookmark webpage list and
  will be checking back soon. Take a look at my web site as well and let me know how you feel.

  Raportuj
 • Link do komentarza Keithexard 20 Kwi napisane przez Keithexard

  Здравствуйте уважаемый наш друг!
  мы подобрали для тебя самое интересное и нужное в данный период, когда
  все сидят дома и не знают что поменять в своей жизни. Благодаря
  этому сайту вы сможете узнать много интересной https://hydraruzx6news4af.xyz/ информации и
  приобрести именно то, что придаст краски в ваши серые будни! Заходи
  и останешся доволен

  [url=https://hydraruzx6news4af.xyz/]
  гидра сайт зеркало рабочее [/url]

  Raportuj
 • Link do komentarza KurierdoRumuniiuteds 17 Kwi napisane przez KurierdoRumuniiuteds

  W dzisiejszych czasach Obecnie handel sprzedaż transakcja zakupowa Jest czynnością prostszą łatwiejszą sprawniejszą dostępniejszą niż kiedykolwiek wcześniej w dobie bez internetu. Możliwość Sposobność prowadzenia handlu sprzedaży sklepu przez internet otwiera poszerza horyzonty granice i pozwala na wykonywanie zagranicznych transakcji sprzedaży zagranicznej działań na światową skalę. Przesyłki do Rumunii Paczki kurierskie do Rumunii Przesyłanie zakupionych przedmiotów do Rumunii to kolejny krok stopień szczebel w rozwoju modernizacji ulepszaniu sklepu internetowego handlu internetowego. Dzięki nam Z naszą pomocą Dzięki naszemu wsparciu Z naszymi możliwościami możesz z łatwością łatwo i szybko bez trudu bez kłopotu wprowadzić takie przesyłki do swojej oferty sklepu internetowego handlu internetowego. Zobacz Spójrz Patrz jakie to proste łatwe szybkie
  Przesyłki do Rumunii Paczki do Rumunii Kurier do Rumunii Przesyłki kurierskie do Rumunii Nadawanie paczek kurierskich do Rumunii

  [url=https://paczkidorumunii.wordpress.com/2019/12/29/rynek-e-commerce-w-rumunii/
  Przesyłki kurierskie do Rumunii[/url] umacnia ulepsza usprawnia prowadzenie sklepu internetowego handlu internetowego. Oferujemy Proponujemy kompleksową najlepszą ogólnie dostępną pomoc w prowadzeniu sklepu internetowego z paczkami do Rumunii sprzedaży towaru ze sklepu internetowego do Rumunii. Dzięki szerokiej wiedzy i ogromnemu doświadczeniu dużym zasobom wiedzy i doświadczeniu każdego dnia na co dzień w codziennych obowiązkach możemy potrafimy pomagać wspierać każdego, kto zdecyduje się podejmie dobrą decyzję i postawi na paczki kurierskie do Rumunii przesyłki kurierskie do Rumunii.

  Nasza frima Nasza działalność pomaga w odbieraniu paczek odbiorze przesyłek odbieraniu nadań kurierskich, przyjmowaniu zwrotów obsłudze zwrotów przyjęciu zwróconych przesyłek kurierskich, oraz a także a dodatkowo a ponadto odbieramy przyjmujemy zapłatę opłatę w rumuńskich lejach rumuńskiej walucie rumuńskich stawkach walucie obowiązującej w Rumunii. Dzięki nam Z naszą pomocą w łatwy i szybki sposób pokierujesz swoim biznesem internetowym poprowadzisz swój sklep w sieci i rozwiniesz poszerzysz swoją działalność ofertę na światową międzynarodową skalę.

  Zaufaj najlepszy i pozwól daj sobie pomóc. Udowodnimy Pokażemy Ci, że przesył nadawanie wysyłanie sprzedawanie paczek towarów poza granice za granicę poza Polskę może być może okazać się łatwiejsze prostsze szybsze sprawniejsze niż to prowadzone w kraju dostępne w Polsce działające na terenie naszego Państwa Jesteśmy po to działamy po to Zostaliśmy stworzeni po to aby każdego dnia na co dzień pomagać takim firmom tego typu firmom jak Twoja. Nie szukaj niesprawdzonych kurierów Nie marnuj czasu na przeglądanie internetu w poszukiwaniu innych nie trać cennych godzin na znalezienie odpowiedniego kuriera wybierz zaufaj tym, na których możesz polegać.

  Raportuj
 • Link do komentarza Richardagriz 16 Kwi napisane przez Richardagriz

  Здравствуйте, посетите наш сайт чтобы быть в курсе на счет проблем с
  COVID-19 . Самая актуальная информация и необходимые меры для
  борьбы с этими вирусами! Все вы можете узнать ниже!

  [url=https://coronavirusspb.ru/testy/] тест на коронавирус спб где пройти
  [/url]

  Raportuj
 • Link do komentarza hrishaflify 16 Kwi napisane przez hrishaflify

  Как быстро создать xml карту сайта: https://webmaster404.ru/viewtopic.php?f=2&t=2

  Raportuj
 • Link do komentarza Nathanepids 13 Kwi napisane przez Nathanepids

  Hello guys, just visited your wonderful website and would like to share some free userful websites.
  The Best free online Conversor mp3 tools.
  New youtube converter website.
  The Best and stable YouTube Downloader
  New youtube to mp3 website.
  Alternative to makemkv in Japan.

  Raportuj
 • Link do komentarza Keepvid593j 11 Kwi napisane przez Keepvid593j

  Hi dear friens, I would like to introduce a handy online tool.
  The Best YouTube to mp3 converter
  The Best YouTube downloader online for free.
  youtube converter
  YouTube to mp3
  JPG PDF 変換
  Bestyoutubetomp3 online tools for APAC visitors.
  Support all web browsers to Download YouTube to MP3 & MP4
  MP3 is mainly for audio files, whereas MP4 is for multiple digital files. If you want to listen to music only, a tool that converts YouTube to MP3 is your choice. If you have enough space on your devices, you can download YouTube videos in MP4 format so that you can enjoy both music and videos. No matter which one you need, this tool is a good choice. You can download videos here and convert YouTube to MP3 to only enjoy the audio. This free online solution to YouTube download can assist you to download YouTube to MP3 and MP4. How to download from YouTube? Just give this tool a try.

  Raportuj

 

 

@tenkawalekpodlogi