fbpx

Targi wnętrzarskie Poznań 2017

31 Mar
Kategoria: Wnętrza

W dniach od 14 do 17 marca w Poznaniu odbyły się targi wnętrzarskie łączące trzy wydarzenia: Home Decor, Arena Design i Meble Polska. Po raz kolejny miałam okazję się na nie wybrać i zwiedzać je przez dwa dni.

Wystawców było tak wielu, że niestety nie wszędzie udało mi się dotrzeć, chociażby ze względu na kilka tak naprawdę przypadkowych spotkań, które były bardzo wartościowe pod względem uzyskanych informacji i materiałów danego producenta.

Jedną z bardziej interesujących rozmów odbyłyśmy z koleżanką na stoisku firmy Peka, gdzie uzyskałyśmy pomoc i informacje odnośnie aktualnych projektów, nad którymi pracujemy, oraz przy okazji zapoznałyśmy się z nowościami.

targi peka

autorką zdjęć jest Sylwia Dominikowska

Stoiskiem, które zrobiło na mnie jednak największe wrażenie był wielki powrót Black Red White. Marka zaskoczyła mnie nie tylko wielkością stoiska, ale przede wszystkim produktami i ich ekspozycją. Pojawiły się rozwiązania do szaf, kilka przykładów sypialni w różnych stylach, pokój młodzieżowy, aranżacje mebli do salonu, gabinet lekarski czy kuchnie. Tak naprawdę myślę, że każdy na tym stoisku znalazł coś dla siebie.

targi brw

autorką zdjęć jest Sylwia Dominikowska

Drobnym problemem było dla mnie znalezienie marki VOX, która w zeszłym roku miała naprawę ciekawą ekspozycję. Tym razem nie udało mi się bliżej zapoznać z ich ofertą ze względu na dotarcie do stoiska tuż przed zamknięciem targów. Mam jednak nadzieję, że w przyszłym roku oznaczenia będą zdecydowanie bardziej wyraźne. Podobną sytuację miałam ze stoiskiem Bloggers Zone, które niestety, pomimo kilku prób, nie znalazłam lub ewentualnie przeszłam obok niego niepostrzeżenie.

Wracając jednak do kolejnych wystawców, piękną kolorystycznie ekspozycję zaprezentowała po raz kolejny firma Top Line. W tym roku królowały odcienie zieleni, turkusu i żółci.

targi topline

autorką zdjęć jest Sylwia Dominikowska

Ciekawe rozwiązania organizacyjne i meblowe dla dzieci ze sklejki pokazała także marka Fam Fara. Byłam pod dużym wrażeniem wykończenia materiału i łączenia płyt, które wykonane były z ogromną starannością.

targi famfara

Jak co roku targi przyciągnęły rzesze zwiedzających, jednak dużym rozczarowaniem był brak możliwości robienia zdjęć na części stoisk targowych, co jest dla mnie kompletnie nie zrozumiałe, mam jednak nadzieję, że za rok będzie inaczej.

Mimo tych kilku rozczarowań ogólne wrażenie po targach pozostało jednak dobre, bo głęboko wierzę w to, że powstałe w tym roku niedociągnięcia zostaną naprawione za rok.

A Wy lubicie jeździć na targi? :) 

Czytany 1791 razy

 

 

@tenkawalekpodlogi