fbpx

4 moich faworytów z 2015 roku

30 Gru
Kategoria: Wnętrza

W tym roku wykonałam wiele projektów wnętrz, przeważającą większość stanowiły łazienki, ale były również kuchnie, garderoby, salony, a także całościowo mieszkania czy dom.

W swojej pracy oprócz tworzenia wizji przestrzennej pomagam klientom w doborze materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia, zdarza się również, że dokonuje ich zakupów na polecenie Inwestora i tak podsumowując ten mijający rok mam kliku swoich ulubieńców.

Wszystkie elementy, poza jednym, stanowią wyposażenie wnętrz i ujęły mnie swoją jakością, pomysłowością, wykonaniem i wzornictwem.

Zestawienie rozpocznę od miejsca 4, które zajął klosz wiszący Krusning z Ikea. Jest to prosta lampa, składająca się z kilku warstw papieru i dająca nam nieograniczone możliwości zgniatania, zwijania, składania tworząc niepowtarzalny i wyjątkowy klosz, przy tym ma oczywiście atrakcyjną cenę i występuje w dwóch rozmiarach.

Sprawdzi się doskonale w salonie, pokoju dziecięcym, a nawet w biurze.

krusning klosz

źródło: www.ikea.com/pl

Miejsce 3 zajęło łóżko, a dokładniej rama łóżka Minnen, również z Ikea. To doskonałe rozwiązanie do pokoju dziewczynki, ponieważ rama łóżka jest regulowana i rośnie wraz z naszym dzieckiem, od 135 cm do 206 cm, występuje w dwóch kolorach białym i czarnym.

Od dziś już nie trzeba się martwić, że łóżko będzie za małe dla naszej pociechy.

minnen lozko

źródło: www.ikea.com/pl

Na 2 pozycji mojego zestawienia uplasował się jeden wyjątek, czyli tapety z kolekcji Wood&Stone AS Creation. Gorąco polecam zapoznać się z tym katalogiem, jeśli poszukujecie bardzo modnych ostatnio cegieł lub kamieni, albo desek drewnianych w różnych wariantach, wybór jest naprawdę imponujący i mogę Wam potwierdzić w 100%, że na ścianie wygląda rewelacyjnie.

tapety AS Creation

źródło: newwalls.as-creation.com/en

U mnie w pokoju dziennym na jednej ze ścian z oświetleniem ledowym znalazł się wzór 95405-3. Wymiar rolki jest standardowy, czyli 10 m długości i szerokość 53 cm.

A na miejscu 1 znalazło się oświetlenie, lampy firmy Kaspa, które naprawdę szczerze mogę polecić każdemu. Zwróciły moją uwagę swoim wzornictwem i ceną.

Szczerze przyznam, że kiedy zamawiałam je dla Inwestora po raz pierwszy miałam tzw. stresa, czy to co widzę na zdjęciach na stronie internetowej i w katalogu będzie tak wyglądać w rzeczywistości, jaka naprawdę będzie jakość tych lamp, no i najważniejsze czy bez uszczerbku przeżyją transport.

Kiedy otrzymałam paczkę od kuriera, otwierałam ją z lekkim drżeniem rąk, ale kiedy zajrzałam do środka i zobaczyłam każdą z lamp, to od razu wiedziałam, że jest to firma godna polecenia. Lampy niczym się nie różniły od tych przedstawionych na zdjęciach, a jakość ich wykonania naprawdę pierwsza klasa, o czym może również świadczyć zadowolenie moich Inwestorów.

Firma Kaspa w swojej ofercie posiada bardzo wiele rodzajów lamp, w przeważającej części są to lampy wiszące, ale pojawiają się również stojące i kinkiety, a także oprawy oświetleniowe. Będą pełnić funkcję oświetleniową i dekoracyjną w każdym pomieszczeniu, nie tylko mieszkalnym.

LONGIS III Kaspa

źródło: www.kaspa.com.pl

Powyższe elementy znalazły zastosowanie w moich projektach i realizacjach, również prywatnych.

Zestawienie jest oczywiście moją subiektywną opinią, ale mam nadzieję, że pomoże Wam znaleźć wyjątkowe rozwiązania.

Jestem bardzo ciekawa jakie znaleźliście wyposażenie do wnętrz czy materiały wykończeniowe, które zachwyciły Was w tym mijającym już 2015 roku ? Czekam na Wasze komentarze.

Czytany 3170 razy

 

 

@tenkawalekpodlogi