Jesteś na etapie budowy domu, planujesz zakup mieszkania lub czeka Cię remont?

Pomożemy Ci na każdym etapie, oferując szereg usług dopasowanych do Twoich potrzeb i budżetu. 

 

Projekt wykonawczy: 80 zł / m2

Projekt koncepcyjny z wizualizacjami 3D: 50 zł / m2

Porada projektowa / kolorystyczna: 300 zł / spotkanie

Projekt wykonawczy z nadzorem autorskim:  140 zł / m2

Pod klucz: wycena indywidualna

 

Pojedyncze pomieszczenia typu łazienka, kuchnia, salon itp. wyceniane są indywidualnie.

 

Projekt wykonawczy

Jest projektem kompleksowym. Zawiera układ funkcjonalny wraz z tablicą moodbord'ową - inspiracji, wizualizacje - przestrzenne widoki 3D, komplet szczegółowych rysunków technicznych dla wykonawców, w tym również projekty mebli oraz zestawienia powierzchni, materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia, a także ich wstępną wycenę i pomoc podczas zakupów. 

W przypadku wyboru opcji z nadzorem autorskim sprawuję kontrolę czy wykonawcy działają zgodnie z projektem oraz ewentualnie pojawiające się problemy rozwiązuję na bieżąco.

Zależy mi na tym, aby Państwo mieli jak najmniej na głowie i wszystko zostało wykonane zgodnie z wspólną wizją i założeniami. 

To rozwiązanie jest skierowane do osób zabieganych, które oprócz projektu chcą otrzymać pomoc projektanta na każdym etapie realizacji inwestycji.

 

Projekt koncepcyjny

Jest okroją wersją projektu wykonawczego i współprace kończymy na etapie wizualizacji 3D. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które po otrzymaniu przestrzennych widoków, są wstanie same zrealizować projekt.

 

Porada projektowa / kolorystyczna

Masz pytania dotyczące zmian w swoim wnętrzu, nie jesteś pewien wybranych rozwiązań, stoisz przed ostatecznymi wyborami, goni Cię czas, nie wiesz jakie kolory byłyby najlepsze, jest to opcja stworzona dla Ciebie. Podczas spotkania, rozmowy, pomogę, doradzę i wybiorę najkorzystniejsze rozwiązania dla Ciebie.

 

Pod klucz

To rozwiązanie dla klienta, który nie lubi remontów, nie ma czasu żeby zajmować się realizacją projektu lub po prostu znajduje się setki kilometrów od miejsca inwestycji. 

To połączenie projektu wykonawczego z nadzorem autorskim, kompleksowym sprzątaniem i urządzeniem wnętrza po realizacji. Tak naprawdę wchodzisz do czystego i wykończonego wnętrza, wieszasz swoje rzeczy w szafie i cieszysz się z przeprowadzki do swojego wymarzonego M.

 

* Każdą z propozycji współpracy można dowolnie modyfikować i uzupełniać. 

 

Masz pytania? Dzwoń lub pisz śmiało.

 

napisz do mnie

 

Zapraszam do współpracy!

 

 

@tenkawalekpodlogi