1434663465 Socialmedia icons Facebook instagram google plus bloglovin 16

natalia szajdzinska tenkawalekpodlogiMam na imię Natalia i serdecznie witam Cię na moim blogu.

Możesz nazywać mnie wielką szczęściarą, ponieważ praca jest jednocześnie moją największą pasją. Pamiętam, jak w dzieciństwie moim ulubionym zajęciem było aranżowanie przestrzeni do popularnej „zabawy w dom”. Teraz wykonuję zawód architekta wnętrz, co daje mi na co dzień ogromną satysfakcję.

Mieszkam w najstarszym mieście w Polsce, Kaliszu.

Praca na własny rachunek, na którą zdecydowałam się kilka lat temu, to nieustanne źródło dalszego rozwoju. Jako freelancer sama za wszystko odpowiadam, co jest dużym wyzwaniem, ale jednocześnie pozwala mi na indywidualne podejście do każdego klienta i zadania. Dzięki temu, wszystkie ukończone projekty postrzegam jako moje osobiste sukcesy.

Prywatnie uwielbiam eksperymentować ze smakami i zapachami. Często przebywam w kuchni, dając upust mojej fantazji, gotując i piekąc. Wolny czas wykorzystuję aktywnie lub spędzam z moimi zwierzakami. Czasem lubię po prostu schować się pod kocem i przeczytać dobrą książkę.

Blogowaniem zajmuję się od października 2014 roku. Zdecydowałam się na otwarcie własnego bloga, ponieważ chcę, by był on miejscem, gdzie będę wyrażać siebie jako projektantanta wnętrz. Dlatego też, drogi Czytelniku, znajdziesz tutaj tematy związane z designem, planowaniem przestrzeni, aranżacją i dekorowaniem pomieszczeń prywatnych oraz użytkowych. Serdecznie zapraszam Cię do świata projektów i kolorów. Chętnie zdradzę Ci jego tajemnice.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, proszę napisz wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.