Inspiruje nas
przestrzeń

 

Ten Kawałek Podłogi to lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi tortor ante, porta ut blandit sit amet, finibus in ipsum. Nam ornare enim eu venenatis efficitur. Curabitur elementum ullamcorper maximus. Pellentesque venenatis luctus nibh. Morbi dapibus finibus leo a volutpat.

projektowanie wnetrz, projektant wnetrz, architekt wnetrz

Projektowanie wnętrz

Wierzę, że każde wnętrze ma swoją duszę. Odkryję ją i sprawię, że pomieszczenie nabierze niepowtarzalnego charakteru. Chętnie podejmę się projektowania wnętrz prywatnych, jak i użyteczności publicznej.

Nasz Blog

 

 

Klienci o nas

Pracownia Ten Kawałek Podłogi zrealizowała dla mnie kompleksowy projekt nowego lokalu mieszkalnego włącznie z nadzorem autorskim. Biuro Pani Natalii wyszukałam w internecie, nasza współpraca od początku do końca przebiegała droga emailowa bez spotkania się w cztery oczy, mimo to każdy etap przebiegał bez problemu, projekt został wykonany wg ustalonych terminów i zgodnie z ustaleniami.
Pani Natalia to osoba kompetentna, poza dużym doświadczeniem, cechuje się dużym zaangażowaniem w projekt, potrafi się bardzo dobrze wczuć w gusta klienta. Zawsze dostępna, na każde pytanie z mojej strony szybko odpowiadała drogą emaliową i doradzała rozwiązania zastępcze w rozsądnych cenach.
Dodatkowe miłe zaskoczenie: Pani Natalia to osoba bardzo uczciwa i sumienna, powierzyłam jej puste lokum a otrzymałam mieszkanie dokładnie takie jak w wizualizacji 3D . Podsumowując ze współpracy z Panią Natalią jestem bardzo zadowolona.

~ Marzena, Kalisz

 

 

@tenkawalekpodlogi