Pani Natalia Szajdzińska-Kęsicka odwiedziła nasz dom w celu konsultacji i porady w kwestii wystroju wnętrz. Wskazówki oraz gotowe propozycje, które przedstawiła były bardzo celne i na pewno sprawią, że wnętrze naszego domu nabierze ciekawego charakteru.
Pani Natalia jest osobą kontaktową i bardzo taktowną. W delikatny sposób zwróciła uwagę na błędy, które popełniliśmy. Jej sugestie na pewno pasują do naszego domu i naszej rodziny.
Polecam dobrego projektanta, jakim jest Pani Natalia Szajdzińska-Kęsicka. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy kontynuować współpracę.

~ Honorata B., Zawidowice

Pracownia Ten Kawałek Podłogi zrealizowała dla mnie kompleksowy projekt nowego lokalu mieszkalnego włącznie z nadzorem autorskim. Biuro Pani Natalii wyszukałam w internecie, nasza współpraca od początku do końca przebiegała droga emailowa bez spotkania się w cztery oczy, mimo to każdy etap przebiegał bez problemu, projekt został wykonany wg ustalonych terminów i zgodnie z ustaleniami.
Pani Natalia to osoba kompetentna, poza dużym doświadczeniem, cechuje się dużym zaangażowaniem w projekt, potrafi się bardzo dobrze wczuć w gusta klienta. Zawsze dostępna, na każde pytanie z mojej strony szybko odpowiadała drogą emaliową i doradzała rozwiązania zastępcze w rozsądnych cenach.
Dodatkowe miłe zaskoczenie: Pani Natalia to osoba bardzo uczciwa i sumienna, powierzyłam jej puste lokum a otrzymałam mieszkanie dokładnie takie jak w wizualizacji 3D . Podsumowując ze współpracy z Panią Natalią jestem bardzo zadowolona.

~ Marzena, Kalisz

Serdecznie polecamy współpracę z Panią Natalią. Jako doświadczony projektant pomogła nam kolejny raz w aranżacji naszego wnętrza. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usługi. Fachowa i miła obsługa a także rzetelność w wykonywaniu pracy to co nas przekonało.

~ Natalia i Leszek D. z Kościelca

Rewelacyjnie zaprojektowana kuchnia. Pani Natalia jest naprawdę sympatyczną osobą. Polecam.

~ Karolina B.

Pełen profesjonalizm a zarazem elastyczność. Niespotykany polot w zakresie aranżacji plastycznej proponowanych rozwiązań. POLECAMY !!!

~ Firma EPM Kalisz

Biuro projektowe Pani Natalii Szajdzińskiej wykonało mi świetny projekt kuchni. Chodziło mi o ergonomię i elegancję. Projekt zawierał te cechy i jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Natalii. To naprawdę dobry "fachowiec" w swojej dziedzinie.

~ Magda K.

Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie.Pani Natalia ma kreatywne pomysły ,które urozmaiciły wnętrze projektowanej sypialni.Mieliśmy możliwośc wyboru między dwiema propozycjami oraz możliwość wprowadzenia poprawek.Projekt wygląda bardzo profesjonalnie a multimedialna wizualizacja pomogła nam w zobrazowaniu efektu końcowego za co bardzo dziękujemy.

~ p. Jolanta W. Gołuchów

Pani Natalia Szajdzińska łączy w swej pracy cechy wydawałoby się, niemożliwe do połączenia: świeżość spojrzenia z doświadczeniem, fachowość z serdecznością, praktyczne podejście z wyczuciem estetyki, pomysły zleceniodawców z pomysłami własnymi. Słowem fantastyczny projektant i człowiek w jednym. Serdecznie polecam!!

~ Aleksandra R.

Pełen profesjonalizm, super współpraca na każdej płaszczyźnie -poprzez projekt, elastyczność, fachowe doradztwo dotyczące doboru dodatków, podpowiedź w znalezieniu materiałów, armatury i mebli aż do wskazania fachowców którzy wyremontowali wnętrze :-) Niesamowita kompleksowość :-) Serdecznie polecam...

~ Małgorzata G.

Rzetelna i solidna firma,ciesze sie ze mogłam skorzystać z ich usług, jestem bardzo zadowolona. Projekt świetny.

~ Renata H.

 

 

@tenkawalekpodlogi