1434663465 Socialmedia icons Facebook instagram google plus bloglovin 16
Artykuły filtrowane wg daty: marzec 2017

Targi wnętrzarskie Poznań 2017

31 Mar 2017
Kategoria: Wnętrza

W dniach od 14 do 17 marca w Poznaniu odbyły się targi wnętrzarskie łączące trzy wydarzenia: Home Decor, Arena Design i Meble Polska. Po raz kolejny miałam okazję się na nie wybrać i zwiedzać je przez dwa dni.

SHARE WEEK 2017, czyli moje ulubione blogi

20 Mar 2017
Kategoria: Lifestyle

Akcję Share Week organizowaną przez Andrzeja Tucholskiego znam tak naprawdę od roku i mało brakło, a w tym roku kompletnie bym o niej zapomniała. Dobrze, że na Instagramie, który jest ostatnio moim ulubionym medium społecznościowym, przypomniało o niej kilka osób.

W tym roku, podobnie zresztą jak w ubiegłym, ciężko było mi wybrać tylko 3 blogi, ale cóż zasady to zasady, więc po dłuższej chwili w końcu się zdecydowałam.

Nowe życie tapet

12 Mar 2017
Kategoria: Wnętrza

Tapety kojarzone kiedyś wyłącznie z elementem tuszującym niedoskonałości ścian, dziś przeżywają swój renesans. Kilkanaście lat temu wyklejone były nimi całe pomieszczenia, teraz tapeta stanowi element dekoracyjny, wyróżniający dany fragment ściany czy pokoju. Dzisiaj tapety pojawią się nawet w kuchniach i łazienkach.

Domowe SPA - odnowa w łazience

09 Mar 2017
Kategoria: Home Decor

 W dzisiejszych czasach żyjemy w ciągłym biegu, za mało śpimy, nieregularnie jemy, jesteśmy ogólnie przemęczeni i z westchnieniem myślimy o weekendzie w SPA. Jednak czy choć odrobiny tego luksusu nie jesteśmy w stanie zaserwować sobie sami?

Tu i teraz w lutym

01 Mar 2017
Kategoria: Lifestyle

Ten miesiąc minął mi tak szybko, że mam wrażenie, że dosłownie przed chwilą pisałam swoje pierwsze styczniowe tu i teraz.