fbpx

Targi wnętrzarskie Poznań 2018 - warto czy nie warto?

30 Maj
Kategoria: Wnętrza

Wszyscy żyją jeszcze targami w Mediolanie, które odbyły się pod koniec kwietnia, a ja na przekór chciałabym powrócić wspomnieniami do naszych krajowych wydarzeń wnętrzarskich.

Czas w końcu na krótkie podsumowanie i relację z tegorocznych targów wnętrzarskich w Poznaniu, które odbyły się w dniach 06-09 marca i składały się ponownie z trzech wydarzeń: Home Decor, Arena Design i Meble Polska.

W tym roku relacja z targów wyjątkowo późno, bo ponad dwa miesiące po wydarzeniu, to wstyd mieć aż takie opóźnienie, ale jak już pisałam w poprzednim wpisie czasami trzeba wybrać priorytety.

Wracając jednak do tematu... Po raz kolejny miałam okazję uczestniczyć w poznańskich targach wnętrzarskich, jednak z różnych względów byłam tylko jeden dzień więc nie będę ukrywać, że tempo było konkretne i może nie wszystko udało mi się zobaczyć, ale myślę, że najważniejsze punkty zostały odhaczone.

W tym roku na targach skupiłam się głównie na dwóch tematach meble i oświetlenie.

Często wiele opraw oświetleniowych dobieram klientom na zasadzie wyboru z katalogu więc skoro nadarzyła się okazja, żeby kilku moich ulubionych producentów zobaczyć „na żywo”, to nie mogłam odmówić sobie takiej przyjemności.

 MG 1362

 MG 1369

 MG 1411

 MG 1419

 MG 1380

 MG 1417

Z kolei jeśli chodzi o meble to ponownie nie zawiodła marka Black Red White, która w zeszłym roku dość wysoko postawiła poprzeczkę wystawienniczą, a także VOX, który w osobnym pawilonie przygotował mieszkanie w skali 1:1, gdzie mogliśmy zajrzeć praktycznie w każdy kąt.

 MG 1446

 MG 1448

 MG 1449

 MG 1455

 MG 1464

 MG 1470

Podobnie jak w roku ubiegłym nie uważam, że był to stracony czas, a targi ze względu na depczącą im po piętach konkurencję, zaczynają robić się coraz bardziej atrakcyjne.

Interesujecie się targami wnętrzarskimi? Szukacie na nich inspiracji czy konkretnych produktów?

*wszystkie zdjęcia do tego wpisu są autorstwa Sylwii Dominikowskiej z House Studio

Czytany 2096 razy

 

 

@tenkawalekpodlogi