Każda przestrzeń ma duszę i osobowość, wystarczy ją tylko wydobyć.

Witaj!

Mam na imię Natalia i od 2008 roku zajmuję się projektowanie wnętrz.

Tak naprawdę marzyłam o zostaniu projektantem wnętrz od dzieciństwa. To zawsze ja wiodłam prym w zabawach, gdzie trzeba było urządzić „dom” lub narysować jego wnętrze kredą na kostce brukowej.

To marzenie zaczęło się spełniać kiedy rozpoczęłam edukację w liceum plastycznym, na kierunku dekorator wnętrz, był to 2002 rok. Później kontynuowałam poszerzanie wiedzy na studiach z zakresu architektury wnętrz, a w międzyczasie pojawiła się okazja odbycia praktyk w biurze architektonicznym, gdzie zostałam na staż, a następnie etat. To tam tak naprawdę pierwszy raz zetknęłam się z projektami, w tym użyteczności publicznej, jednak to nie do końca było to. I tak zaczęłam poszukiwać swoich pierwszych klientów na wnętrza mieszkalne.
Kilka lat później otworzyłam swoją pracownię projektową.

W tym czasie stworzyłam niezliczoną ilość projektów łazienek, trochę mniej kuchni i innych pomieszczeń, a także całe wnętrza mieszkań i domów jednorodzinnych, które przez ostatnie kilka lat są w znacznej przewadze wraz z nadzorami nad ich realizacją.

Pomiędzy pracą, ciągłym doskonaleniem warsztatu i szkoleniami stworzyłam bloga, gdzie dzielę się pracą projektową od kuchni, a także podpowiadam jak wykorzystać przestrzeń, którą dysponujesz, od czasu do czasu podrzucając też trochę zwykłej codzienności.

Nasze domy są odbiciem tego kim jesteśmy. Moim celem jest pomóc klientom w wykorzystaniu pełnego potencjału ich domów.

Ten Kawałek Podłogi

To firma zajmująca się projektowaniem wnętrz oferująca pełen zakres usług. Projektuje wnętrza domów, mieszkań i pojedynczych pomieszczeń od projektu, czasem do realizacji.

Bez względu na to czy dane pomieszczenia są wstanie deweloperskim czy wymagają kapitalnego remontu przeprowadzę Cię przez każdy etap prac projektowych krok po kroku.

Współpracuję od opracowania projektu funkcjonalnego, w postaci rzutu i uproszczonych widoków przestrzennych, przez wizualizacje wnętrz, projekt niestandardowych mebli, a na liście zakupowej i szczegółowych rysunkach technicznych kończąc. W rozszerzonym pakiecie usług z możliwością odbioru kluczy do w pełni wykończonego mieszkania czy domu.

Tworzę autorskie projekty w oparciu o potrzeby klientów. Każdy projekt to wyjątkowe wnętrze!